Zakłady na mecze Bałtyku Gdynia u legalnych internetowych bukmacherów

Biało-niebieskim nie powiodła się inauguracja wiosny. Porażka 0:5 musi dać sporo do myślenia całej drużynie przed kolejnymi niezwykle ważnymi pojedynkami. Za tydzień Bałtyk zagra z Jarotą Jarocin, bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Jarota swój pojedynek również przegrał, ale decydujący gol padł dopiero w 86 minucie. Przed nami jeszcze 16 spotkań. Zapraszamy na zapoznanie się z ofertą legalnych bukmacherów, którzy umożliwiają graczom typowanie wyników spotkań również na tym poziomie rozgrywek.

Kibice Bałtyku mogą obstawiać wyniki spotkań u legalnych bukmacherów. Coraz więcej operatorów decyduje się bowiem na umieszczanie typów na mecze III ligi w swojej ofercie.

Gdzie legalnie typować wyniki meczów Bałtyku?

Wiosenne spotkania powinny pojawiać się z około tygodniowym wyprzedzeniem. Z pewnością będą one dostępne u bukmacherów, którzy oferowali zakłady na III ligę w zakończonej niedawno rundzie jesiennej – był to m.in. STS, Fortuna, LV BET, eToto oraz forBET. Ten ostatni bukmacher bardzo mocno zaangażowany w promowanie niższych lig piłkarskich (TU przeczytasz o najnowszym bonusie 2000 zł dostępnym w forBET dla nowych kont). Cały czas ma zresztą aktywny zakład długoterminowy dotyczący tego, który z zespołów z poszczególnych grup III ligi awansuje na wyższy poziom W naszej grupie – zdaniem analityków forBET – największe szanse ma na to KKS Kalisz (kurs 1,70) przed Radunią Stężyce (kurs 2,60) oraz Kotwicą Kołobrzeg (kurs 4,00).

Jest to jeden z nielicznych zakładów długoterminowych dotyczących rozgrywek II grupy III ligi. Zdecydowana większość – w tym oczywiście zakłady na mecze Bałtyku – to typowe zakłady 1x2, czyli typowanie wyniku, gdzie 1 to wygrana gospodarzy, x – remis, a 2 – wygrana gości. Rzadko zdarza się, by na tym poziomie rozgrywek udostępniano inne typy zakładów piłkarskich, takie jak DNB (draw no bet, czyli zakład bez remisu), U/O (under/over, czyli poniżej/powyżej – może dotyczyć liczby bramek w meczu, ilości rzutów rożnych, żółtych kartek itp.) lub HT (half time, a więc wynik do przerwy).

Należy jednak pamiętać, że każdy kibic zaczynający swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi – bez względu na to, czy będzie typować wyniki III ligi polskiej czy Ligi Mistrzów – może skorzystać z dostępnych u legalnych operatorów zakładów wzajemnych promocji i ofert specjalnych. Mogą to być bonusy powitalne, a więc rodzaj premii przyznawanej graczowi za założenie konta u bukmachera, działający u wszystkich legalnych operatorów kod bonusowy LEGALSPORT, pozwalający powiększyć bonus powitalny czy happy hours, czyli godziny, w których można typować wyniki zdarzeń ze specjalnym podwyższonym kursem. Możliwości jest naprawdę wiele – warto zapoznać się z ofertą legalnych bukmacherów i wybrać coś najbardziej dopasowanego do indywidualnych potrzeb!

Graj odpowiedzialnie tylko u legalnych bukmacherów, z ważną licencją Ministerstwa Finansów. Pamiętaj - zakłady sportowe związane są z ryzykiem. Zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia - skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego.

baltyk.gdynia.pl © 2020

Search