Puchar Polski: Zakłady bukmacherskie na mecz Bałtyku Gdynia

Już w lipcu Bałtyk Gdynia powróci na boisko, by rozegrać mecz w ramach 1/8 finału Pucharu Polski  na szczeblu wojewódzkim. To doskonała okazja, aby spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich.

Pandemia koronawirusa postawiła futbol na głowie. Zamrożone zostały nie tylko najwyższe klasy rozgrywkowe oraz turnieje, ale również ligi i puchary z niższych szczebli. W Polsce rozgrywki od trzeciej ligi w dół zostały przedwcześnie zakończone, z wyłonieniem mistrza na podstawie o dotychczasowych wyników. Sezon dla wielu drużyn zakończył się wraz z marcem tego roku, jednak niektóre spotkania zostały przełożone na kolejne terminy.

Taka sytuacja jest między innymi z Pucharem Polski. Bałtyk Gdynia zmierzy się na wyjeździe z IV-ligowym Jantarem Ustka, który w skróconym sezonie zajął przedostatnie miejsce.  Zgodnie z wcześniejszym harmonogramem ten mecz i pozostałe powinny zostać rozegrane 15 kwietnia, pandemia koronawirusa storpedowała wszystkie plany i starcia zostały przełożone w czasie. Według najnowszych planów, spotkania 1/8 zostaną dograne 11 lub 12 lipca tego roku.

Nie da się ukryć, że Bałtyk Gdynia jest faworytem meczu przeciwko ekipie z Ustki. Gdynianie są lepsi w każdym aspekcie od swojego rywala i posiadają szerszą i jakościową kadrę w przeciwieństwie do czwartoligowca. Legalni bukmacherzy przed meczem wystawią ofertę na mecze Pucharu Polski, może to stanowić dobrą okazję do obstawienia swojego zakładu lub rozpoczęcia przygody z bukmacherką.

Jak skutecznie obstawiać zakłady bukmacherskie?

Fundamentem skutecznego typowania i potencjalnych, wysokich wygranych jest dokładna analiza statystyk oraz ostatnich wyników, jakie drużyna odnotowywała w ostatnim czasie. Warto również być na bieżąco ze wszystkimi informacjami płynącymi z klubu, każda kontuzja, zawieszenie lub nawet transfer zawodnika może mieć olbrzymi wpływ na dyspozycję drużyny. Można posiłkować się również analizami innych graczy, nie jest jednak wskazane korzystanie z typów obcych osób. Najlepsze typy są wynikiem samodzielnej i chłodnej analizy, podpartej intuicją oraz trzeźwym myśleniem.

W trakcie pandemii koronawirusa analiza danych jest nieco utrudniona, ponieważ drużyny po raz ostatni grały o stawkę kilka miesięcy temu i ich forma stoi pod dużym znakiem zapytania. W takim przypadku należy dokładnie śledzić wydarzenia z klubu i mieć na uwadze wszystkie mecze kontrolne, które zostały zaplanowane w ramach cyklu przygotować do zmagań Pucharu Polski i rozpoczęcia nowego sezonu. Dużym ułatwieniem dla typujących są typy bukmacherskie innych graczy, w tym często ekspertów.

Trzeba też wziąć pod uwagę, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Często najsilniejsze drużyny mogą odpuszczać lub wystawiać młodych, nie ogranych zawodników w starciach przeciwko teoretycznie słabszym drużynom. Trenerzy bardzo często decydują się na eksperymenty taktyczne i rotacje składu, różnie bywa również z nastawieniem zawodników do teoretycznie mniej prestiżowego starcia. Wszystkie te aspekty mogą mieć olbrzymi wpływ na typowanie zakładów. Rozpoczynając przygodę z obstawianiem warto skorzystać z ofert darmowych środków na grę. Aktualne bonusy bukmacherskie znajdziesz tutaj.

Zgodnie z polskim prawem, należy korzystać z usług wyłącznie legalnych bukmacherów, którzy posiadają licencję na organizację gier hazardowych w Polsce. Zakłady bukmacherskie wiążą się z możliwym uzależnieniem od hazardu.

 

baltyk.gdynia.pl © 2020

Search